Vi Förenade

Kontakta oss

Telefon

Växel: 023-71 10 31
(Vi köper inga produkter eller tjänster via telefon!)

Postadress

Vi Förenade
Box 20
791 21 Falun

Kontoret Falun

Östra Hamngatan 1
791 71 Falun

Måndag-torsdag 09.00 - 16.00
Fredag 09.00 - 12.00

Lunchstängt 12.00 - 13.00
 

Kontoret Borlänge

Ingelsgatan 16
784 35 Borlänge

Onsdag 09.00 - 16.00
Lunchstängt 12.00 - 13.00

Övriga tider finns vi anträffbara på telefon.
 

Vid besök på kontoret, ring gärna före för att vara säker på att vi är på plats.

Personal

Mikael Hartmeier
VD
023-666 06 31
mikael@viforenade.se

Birgitta Lagergren
Administratör

birgitta@viforenade.se

Anna Strand
Administratör

anna.strand@viforenade.se

Mats Axelsson
Chef ekonomi/administration
023-666 06 36
mats@viforenade.se

Sara Dicander
Arbetsledare

sara@viforenade.se

Eric Calles
Fastighetsskötare

eric@viforenade.se

Ingemar Sundh
Fastighetsskötare

ingemar@viforenade.se

Jesper Gabrielli
Fastighetsskötare

jesper@viforenade.se

Tidawan Khamkhajit
Lokalvårdare

 

Kicki Engvall
Reception

kicki@viforenade.se

Malin Åhlström
Reception

malin@viforenade.se

Anna Aldrimer
Studio Vi

anna@viforenade.se