Kontakta oss

Telefon

Växel: 023-71 10 31
(Vi köper inga produkter eller tjänster via telefon!)

Postadress

Vi Förenade
Box 20
791 21 Falun

Kontoret Borlänge

Spelmansgatan 14
784 35 Borlänge

Kontoret i Borlänge öppnar onsdag den 20e mars på ny adress i Borlänge. Spelmansgatan 14:
För våra hyresgäster:
Felanmälan (Vid akuta fall: 023-71 10 31)

Kontoret Falun

Östra Hamngatan 1
791 71 Falun

Måndag-torsdag 09.00 – 16.00
Fredag 09.00 – 12.00

Lunchstängt 12.00 – 13.00

Personal

Tidawan Khamkhajit
Lokalvårdare

tidawan@viforenade.se

Anna Aldrimer
Studio Vi

anna@viforenade.se

Kicki Engvall
Reception

kicki@viforenade.se

Malin Åhlström
Reception

malin@viforenade.se

Eric Calles
Fastighetsskötare

eric@viforenade.se

Martin Calles
Fastighetsskötare

martin@viforenade.se

Sara Dicander
Fastighetschef

sara@viforenade.se

Mats Axelsson
Chef ekonomi/administration
023-666 0636
mats@viforenade.se

Jesper Gabrielli
Fastighetsskötare

jesper@viforenade.se

Helena Eriksson
Administratör
023-71 10 31
helena.eriksson@viforenade.se

Anna Strand
Administratör
023-71 10 31
anna.strand@viforenade.se

Mikael Hartmeier
VD
023-666 06 31
mikael@viforenade.se