Kontakta oss gärna om det är något vi kan hjälpa dig med.

TELEFON

Växel: 023-71 10 31

POSTADRESS

Vi Förenade
Box 20
791 21 Falun

BESÖKSADRESS

Under rådande pandemi tar kontoren endast emot bokade besök.

Kontoret i Borlänge

Besöksadress

Spelmansgatan 14
784 35 Borlänge

Öppettider

Under rådande pandemi tar kontoret endast emot bokade besök.

Kontoret i Falun

Besöksadress

Ölandsgatan 4-6
791 60 Falun

Öppettider

Under rådande pandemi tar kontoret endast emot bokade besök.

Vi som hjälper dig

Mikael Hartmeier

VD

023-666 06 31
mikael.hartmeier@viforenade.se

Ursula Ekblad

Hyresadministratör

023-71 10 31
ursula.ekblad@viforenade.se

Jerk Tigerstrand

Driftchef

023-666 06 38
jerk.tigerstrand@viforenade.se

Malin Åhlström

Husvärd Näringslivets hus

bokning@viforenade.se

Eric Calles

Fastighetsskötare

eric.calles@viforenade.se

Mats Axelsson

Chef ekonomi / administration
023-666 06 36 mats.axelsson@viforenade.se

Anna Strand

Hyresadministratör / konferens
023-71 10 31 anna.strand@viforenade.se

Daniel Hedback

Fastighetsskötare

daniel.hedback@viforenade.se