Kontakta oss gärna.

Du är alltid välkommen att kontakta någon av oss om du har några frågor. Här nedan hittar du också var vi har våra kontor där vi endast tar emot bokade besök.

Vi Förenade
Box 20, 791 21 Falun
Tel: 023-71 10 31
info@viforenade.se

Kontor Falun
Ölandsgatan 6, 791 60 Falun

Kontor Borlänge
Spelmansgatan 14, 784 35 Borlänge

Vi som hjälper dig

Mikael Hartmeier

VD
023-666 06 31
mikael.hartmeier@viforenade.se

Ursula Ekblad

Ekonomiansvarig
Vx: 023-71 10 31
Dir: 023-666 06 30
ursula.ekblad@viforenade.se

Jerk Tigerstrand

Driftchef
023-666 06 38
jerk.tigerstrand@viforenade.se

Daniel Hedback

Fastighetsskötare
Vx: 023-71 10 31
daniel.hedback@viforenade.se

Eric Calles

Fastighetsskötare
Vx: 023-71 10 31 eric.calles@viforenade.se

Anna Strand

Hyresadministratör
Vx: 023-71 10 31
Dir: 023-666 06 35
anna.strand@viforenade.se

Erika Semb Eriksson

Ekonomi
Vx: 023-71 10 31
Dir: 023-666 06 36
erika.eriksson@viforenade.se

TELEFON

Växel: 023-71 10 31

POSTADRESS

Vi Förenade
Box 20
791 21 Falun

BESÖKSADRESS

Kontoren tar endast emot bokade besök.